Pursaklar Akgüller Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,373 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

 • Akgüller Anaokulu Tanıtım

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fatih Mahallesi Ara Sokak No:66 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Özel Akgüller Anaokulu

 

Hedefimiz onları geleceğe sağlam temeller atarak hazırlamaktır. Bu nedenle farklı neler yapabiliriz, onlara neler katabiliriz düşüncesiyle yola çıktık. Çocuklarımızın erken yaştan itibaren profesyonel destekli eğitime ihtiyacı vardır. Bizde uzman kadromuzla modern eğitim anlayışımızla çocuklarımız için araştırdık, tasarladık şimdi de uyguluyoruz.

Yetenekler ne kadar erken keşfedilirse eğitimde ilerleme ve başarı o kadar hızlı olacaktır. Bilim etkinlikleri, anadil ve yabancı dil etkinlikleri, çocuk odaklı aktif eğitim etkinlikleriyle çocuklarımızın yeteneğini keşfederek farkındalık oluşturup geleceğe güvenle hazırlayacağız. Modern toplum içinde milli ve manevi değerlerine sahip bireyler yetiştirmek için biz buradayız.

“Bize uğramadan karar vermeyin; tercih sırası sizde.”

Sevgi, huzur ve güven dolu bir ortamda başlangıç için doğru yerdesiniz.

Gelin tanışalım, çocuklarımızın potansiyellerini beraber keşfedelim ve geliştirelim.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ebru Polat 16 Nisan 2019 16:41 CEVAPLA

  Vasat bir okul, personel eksik. 2 3 yaş için öğretmen yok. Tüm yaş grupları birlikte.

 • Ahsen A. 21 Nisan 2019 22:18 CEVAPLA

  Çocukların gelişimi için güzel eğitim verdiklerini düşünüyorum . Öğretmenler de öğrencilerle güzel ve sabırlı bir şekilde ilgileniyorlar. Çocukların gün sonunda gitmek istemediklerini söylediklerini bile gördüm.

 • Şerife Öztürk 21 Nisan 2019 22:32 CEVAPLA

  Bu kadar haksız ithamda bulunmayın mebten onaylı bir kurumdur her yaş grubunun atamalı öğretmeni mevcuttur. Yeğenim iki yıldır bu okulda. Mebten kontrol edebilirsiniz.

 • Elif Çakmak 21 Nisan 2019 22:47 CEVAPLA

  Gayet güzel ve güvenilir bir okul bence. Öğretmen kadrosu da çok kaliteli çocuklara verdikleri aile saadetiyle çocuklar için sıcacık bir yuva oluyor. Çok başarılı ve tavsiye edilecek kadar kalitelş bir okul

 • Yaren sari 22 Nisan 2019 19:14 CEVAPLA

  Kötü yorumların hiçbirine katılmıyorum. Bir kurumuda ufak bir olay yüzünden karalamanız hiç doğru değil. İyilerden bahsetmeyip ufak bir olayı büyüten insanın niyetinden de şüphe duymak gerekir anaokulunda yüzünden arkadaşı tarafından ufak bir çizik yaralanma olabilir o gecer ama sizin gibi bir ebeveyne sahip olması daha berbat kötü niyetinizi işlersiniz bu karakterini etkiler ve değişmez ✋ akrabalarınızı örgütleyip kötü yorum yaptırmanız da kötü insan olduğunuzun kanıtı umarım kalbiniz gibi bir hayat yaşarsınız Allah o cocugu sizin kötü niyetinizden korusun

 • Akgüller Anaokulu 24 Nisan 2019 13:05 CEVAPLA

  Okulumuzda 3 ayrı sınıfta eğitim verilmektedir. 3 Yaş / 4 Yaş / 5 Yaş gruplarımız e-okul sistemine kayıtlıdır, akademik yeterliliğe sahip öğretmen ve yardımcı personeli mevcuttur. 3 yaşındaki bir öğrencinin bahsedildiği gibi kendinden büyük bir yaş grubu ile aynı sınıfta olması mümkün değildir. Şahsınızı tanımamak ile birlikte okulumuzda kayıtlı bir yakınınız mecvut değildir. Kurumumuza dair asılsız iddalarınızdan dolayı hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

 • Nesibe Aşık Alıklı 1 Haziran 2019 22:57 CEVAPLA

  Benim kızım 49 aylıktı. İsmi Neva. Kızıma okul arıyordum ve Akgüller Anaokuluna göndermeye karar verdim ve geçen yıl gönderdim. Hala devam ediyoruz bu yıl ikinci senemiz. Geçen yıl ilk seneleri olmasına rağmen gayet başarılı özverili nezih şeffaf güzel bir okul. İstediğiniz vakit okulu ziyaret etseniz çocuklarınızı kameradan izleyebilirsiniz. Çocuklara şefkatle, kendi çocukları gibi davranıyorlar. Ben iki yıldır hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Kesinlikle de tavsiye ederim.