Pursaklar Alp-San Alüminyum PVC

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,804 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mahallesi Öztürk Sokak No:14/A Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Alp-San Alüminyum PVC

 

Winsa Yetkili Üretici Bayi
Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
Alüminyum Sistemleri

 

Fabrika: Pursaklar Sanayi Sitesi Karacaören Mah. 1641. Cadde No:15/17 Pursaklar / ANKARA

 

 

2004 Yılında kurulan firmamız Alüminyum ve Pvc kapı ve pencere sistemleri ile Alüminyum cephe kaplamaları konusunda imalat ve montaj hizmeti vermektedir. 

850 m2’si kapalı olmak üzere toplam 1000m2 alanda faaliyet gösteren firmamız Alüminyum ve Pvc imalatları için iki farklı makine parkuru, 7 adet aracı , profil ve bitmiş doğrama stok alanları ile hizmete devam etmektedir.İmalatımızı tam otomatik CNC makineler ile gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde devam eden işleri bulunan firmamızın referansları dosyamız ekinde bulunmaktadır. 2’si İdari 2’si Teknik 2’si Muhasebe olmak üzere tamamı usta seviyesinde, sertifikalı, sigortalı  toplam 30 kişi ile imalat ve montajı sürdürmekteyiz. 

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız TSE-HYB  ve ISO 9001:2008 kalite belgelerine ile iş sağlığı ve işçi güvenliği kalite sistemi olan OHSAS18001: 2007 belgesine sahiptir.  

2010 yılı içerisinde tüm firmalara zorunlu olmasına rağmen birçok firma tarafından kullanılamayan CE kalite sistem belgesine de sahip firmamız Avrupa standartlarında imalat ve montajına devam etmektedir. 

Firmamız imalatı ve montajını kendisinin yaptığı tüm ürünlere 2 yılı koşulsuz 3 yılı servis olmak üzere 5 yıl garanti vermektedir. 

Firmamız PVC profillerde çözüm ortağı olarak WİNSA  markası ile çalışmaktadır.  kurşunsuz özellikteki profillerden standart  olarak 60 mm Carina,70 mm Safir ve Dorado,76 mm Dorado Gold ve Shild,84 mm Revotech ve Yeni nesil yalıtımlı sürme ComfortSlide profil serilerinin tamamını uygulamaktayız.

Tamamı sıcak daldırma galvanizli minimum 1,20 maksimum 2mm kalınlığında (talebe ve proje özelliklerine göre değişkenlikler gösterebilir) galvanizli destek sacları en ufak parçalarda bile kullanılmaktadır. 

  Kapı ve pencere donanımlarında çözüm ortağı olarak WİNSA,G.U. , AUBİ-SİGENİA ve ROTO gibi alman malı ithal ürünler kullanarak montaj sonrası oluşabilecek aksilikleri minimuma indirmekteyiz. Yine firmamız tarafından Trakya Cam Fabrikaları patentli 10 yıl garantili ısıcam markalı minimum 4DC+16HB+4DC kalınlığında camlar kullanılmaktadır. Yine talebe ve proje özelliklerine göre nitelikli cam ve güvenlik camı talepleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

Alüminyum profillerde ASAŞ,ZAHİT,ÇUHADAROĞLU,SARAY gibi Türkiye’nin önde gelen sistem üreticileri ile çalışan firmamız özel talepler ve projeler dışında minimum 1,8 ve 2 mm kalınlığında profiller kullanmaktadır. 

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.