Pursaklar APC İnşaat Paslanmaz Tasarım

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,391 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 18:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tevfik İleri Mahallesi Firuze Sokak No:46 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar APC İnşaat Paslanmaz Tasarım

Sektördeki güçlü ve iddalı yapısını koruyan firmamız yurt içinde ve yurt dışında önemli projelerde çalışmış, uzman kadrosuyla birliktelikten güç doğar ilkesiyle yeni bir oluşumla konusunda yetişkin üst düzey yöneticiler ve teknik personeliyle hizmet vermektedir.

Firmamız İnşaat,  Paslanmaz Kolon KaplamaPaslanmaz ÇelikPaslanmaz Tasarım, Paslanmaz Korkuluk, Pasaport Bankoları, DekorasyonCam ve Alüminyum sektörlerinde çalışmakta olup özel projeleri ve tasarımları kendi tesislerinde üretip uygulamasını yapmaktadır. Paslanmaz Çelikte Mimari Tasarımlara uygun Korkuluklar, Kolon ve Cephe Kaplamalarözel dizayn merdivenlerbayrak direklerikanopiler ve çeşitli mimari uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Cam imalatlarımız dekoratif cam uygulamaları, cam cephe sistemleri, istenilen renkte lamine cam uygulaması ve özel projelerdir.

Alüminyum uygulamaları, cephe kaplamalarıkompozit kaplamalar ve özel uygulamalaı projelerdir.

VizyonumuzGlobal yaşamdaki küresel düşüncemizi, yerel yaşamlarımıza çağımızın tekniği sanatçı ruhumuzla birleştirip adapte etmektir.

Misyonumuz ; Sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve konumuzdaki güçlü firmalar arasında yer almaktır.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.