Pursaklar Asporms Elektronik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
51 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Asporms Elektronik

Asproms Elektronik, LED Profiller, Soğutucular, T-Slot Ekstrüzyonları, Aydınlatma ve Elektronik Soğutma / Muhafaza çözümlerinin güçlü ve deneyimli üreticisidir.

Sürekli yenilik ve daha iyi çözümlere bağlılık sayesinde Asproms, günümüzün sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını karşılamak için sektördeki en geniş termal yönetim portföylerinden birini sunmaktadır.

Şimdi Asproms, son teknoloji portföyünü Anadolu endüstrisine sunuyor. 

Asproms’un kurumsal satış ofisi ve ana deposu Pursaklar / Ankara’da bulunmaktadır. Ana tedarikçisi ve üretim tesislerinin bir kısmı İstanbul / Türkiye’de bulunmaktadır.

10.000’den fazla ekstrüzyon tipinden oluşan kapsamlı bir portföye sahip olan Asproms, küçük miktarlardan büyük üretim siparişlerine kadar her türlü farklı müşteri gereksinimlerini karşılamaya odaklanır.

Elektronik, Aydınlatma, Telekom, Enerji ve daha birçok sektördeki müşterilerine hizmet veren Asproms’un sorumluluğu, zamanında teslimat ve yüksek kaliteli ürünler sunarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar kurmak, Asproms’u pazarda benzersiz kılmaktadır.

Asproms, her zaman müşteri geri bildirimlerini dinleyen ve inovasyonu yönlendiren bir şirkettir. İşimizi daha iyi yapmak için her zaman çok çalışıyoruz. Ve bize birlikte iş yapma fırsatı verdikleri için Müşterilerimize teşekkür ederiz.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.