Pursaklar Asrın Parke

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
174 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 18:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Saray Asrın Parke

ASRIN PARKE, ana prensipleri titiz çalışma ve kaliteli üretim olan ve bunları yılların kazandırdığı mesleki birikim ve ticari ahlak ile birleştiren, başarmanın heyecanı ve gururu ile faaliyetlerine devam etmekte olan köklü bir kuruluştur.

Bunun yanı sıra, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkinliğini artırırken, kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak uzmanlığı ve azmi ile markasına ve çözüm ortaklarının projelerine değer katmaktadır.

ASRIN PARKE, 25.000 m2 açık ve 10.000 m2 kapalı üretim alanı ile Ankara’da faaliyetlerine devam etmektedir.

ASRIN PARKE, ahşabın doğal niteliğini bozmadan, insanın hayal gücünü zorlayacak ölçü ve özelliklerdeki ahşapları el işçiliği ile şekillendirerek, son derece şık ve özgün motiflerle dünyanın en değerli ağaçlarından parkeler üreten nitelikli bir kuruluştur. Ayrıca, geniş ürün yelpazesi ile tasarımda sınır tanımayarak, uzun yıllara dayanan tecrübe ve günümüz ileri teknolojileri sayesinde müşterilerin istek ve beğenileri doğrultusunda yüksek kaliteyle üretim yapmaktadır.

ASRIN PARKE, masif parke, sanatsal parke, madalyon, kare parke, bordür ve lamine parke çeşitleri ile ağaç işleme sanatında aranılan bir markadır.

Marküteri parke, yüzyıllar öncesinin klasik sanat anlayışı ile günümüz modern iç mekanlarını birleştirerek, geçmişle bugün arasında bir sentez oluşturmakta ve bunun yanı sıra mekanlara estetik, konfor ve değer katmaktadır.

Tasarım ve uygulama konusunda tecrübeli Asrın Parke Projelendirme Departmanı, müşterilerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda, mekana ve proje gerekliliklerine göre çözümler üretmekte, katma değeri yüksek ürün ve uygulamaları ile dahil olduğu projelere değer katmaktadır.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.