Pursaklar Ayyıldız 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,936 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 17:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yunus Emre Mahallesi Sağlık Caddesi No:3 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Ayyıldız 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

 

Merkezimizi Tanıyalım

16 Temmuz 2010 tarihinde son derece bakımsız ve köhne bir durumda bulunan Göçmenkonutları Sağlık Ocağı binasında hizmet vermeye başlayan Pursaklar 2 Nolu ASM; ‘modern bir ortamda daha sağlıklı bir toplum’ anlayışıyla göreve başlayan Aile Hekimlerince geniş kapsamlı bir tadilat sürecinden geçirilmiş ve örnek gösterilebilecek bir merkez inşa edilmiş, bölge nüfusunun artması nedeniyle 16 Mart 2015 tarihinde merkezimizin dördüncü Aile Hekimliği Birimi açılmıştır.

Şimdi merkezimizi birlikte dolaşalım:

Geniş sayılabilecek bir bahçe içinden geçerek binanın ön kapısına ulaşıyoruz. İçeri girip ısı yalıtımı yapan ikinci kapıyı geçince artık bekleme salonundayız. Sol duvarda kolon üzerinde bulunan kiosk sıra almamızı ve karşımızdaki duvarda asılı monitörler sıramızı takip etmemizi sağlıyor. Güncel afiş ve duyuruları duvarlarda bulunan panolardan görebiliyoruz.

Sıra almak için kiosk üzerindeki butonlardan yapmak istediğimiz işlemi, ardından TC kimlik numaramızı tuşlayıp tamam butonuna basıyoruz. Aile hekimimiz kim ise ona ait monitördeki sıra listesinde adımız görülüyor. Ekranda büyük puntolarla ismimiz görülüp “lütfen muayene odasına gidiniz” yazısını görünce muayene odasına girip işlemimizi yaptırabiliyoruz.

Bulunduğumuz salondan sağ koridora dönünce sağımızdan itibaren sırasıyla acil müdahale ve enjeksiyon odası, Dr. Nefise Küçük’e ait muayene odası, bebek bakım ve emzirme odası, Dr. Özmen Küçük’e ait muayene odası, laboratuar ve özürlü vatandaşlarımıza ait wc ile bay-bayan wc bulunuyor.

Sol koridora dönünce solumuzdan itibaren sırasıyla yazı işleri odası, Dr. Ahmet Kadir İymen’e ait muayene odası, Dr. Kenan Tanyer’e ait muayene odası, gebe izlem ve aile planlaması odası, personel wc, bebek izlem ve aşı odası bulunuyor.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.