Pursaklar Çankırı Özlem

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19,392 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 22:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mahallesi Narcı Sokak No:2/B Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Çankırı Özlem Turizm Otobüs Firması Bilet Ofisi

Ankara Çankırı ve İstanbul Çankırı arası seferleri olan otobüs firmasıdır. Karşılıklı seferlerle her gün düzenli hizmet vermektedir. Protokol yolunda Pursaklar Ofisi bulunmaktadır

 

Çankırı Özlem, bir Aslan Kardeşler Ltd. Şti. kuruluşudur.

Bir aile şirketi olan Aslan Kardeşler Ltd. Şti, Hasan Aslan tarafından kurulmuş olup, 1950 yılından beri özellikle akaryakıt ve nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.

1994 senesine gelindiğinde, şirket yöneticilerimiz tarafından Çankırı’nın yeni bir otobüs firmasına olan özlemi tespit edilmiş, bu konudaki eksikliğin giderilebilmesi amacıyla Çankırı Özlem kurulmuştur. Şirket, Hasan Aslan’ın 3 oğlu olan Yusuf Aslan, Mehmet Aslan ve Mustafa Aslan tarafından yönetilmektedir. Ancak, kardeşlerden Mehmet Aslan 2000 yılında vefat etmiştir.

2010 yılı sonu itibariyle tamamı kendisine ait 12 adet otobüsü bulunan Çankırı Özlem, Çankırı’nın genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Çankırı Özlem, üç kuşaktan beri Çankırı’da faaliyet göstermekte olan en eski otobüs firması olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

ilklere imza atma konusunda lider olan Çankırı Özlem, 2+1 yerleşim düzenindeki otobüsleri ilk defa Çankırı’da hizmete sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. 2+1 yerleşim düzenine sahip 2016 model 3 adet ‘sıfır’ otobüs 14 Nisan 2016 tarihinde ilk seferine çıkmıştır.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.