Pursaklar Ceviziçi Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,077 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 17:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Özel Ceviziçi Anaokulu

 

Güçlü bir kadronun geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak hizmet sunulmuştur.

Hedefimiz;

Çocuklarımızın psikomotor, sosyal, duygusal, bilişsel, dil ve öz bakım alanlarında bilgiyi ezbere değil yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca çocuklarımızın toplumsal ve duygusal gelişimlerini destekleyerek gelecek yaşamlarında başkalarına, çevrelerine ve kendilerine saygı duyan sorumluluk sahibi en önemlisi mutlu ve öğrenmeye meraklı bireyler yetiştirmek.

Bu yaştaki çocuklarda bakım, sevgi, eğitim ve şevkat eksikliği ilerde telafisi çok zor olan tahribatlara yol açmaktadır. Bu nedenle yaşamımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımıza hayatı boyunca verebileceğimiz en önemli anlam ve hediye kalitesi SEVGİ ve ÖZEN’den oluşur.

Her çocuğun birbirinden farklı özellikleri olduğunu unutmamalıyız. Bu yüzden onlara kendilerini ifade edebilmeleri için düşüncelerine saygı göstermeliyiz. Sağlıklı bir birey yetiştirmenin yolu da bunda geçer.

Eğitim ve öğretim sürecinde çocuklarımız için her yaş grubuna ait yıllık eğitim setleri kullanılmaktadır. Çocuklarımızın insani ve ahlaki gelişimleri için manevi değerler eğitimi dersleri verilmektedir.

Sınıflarımız 15 kişiliktir. Üç sınıf bir yemekhane ve oyun odasından oluşmaktadır. Dışarda bahçemiz ve oyun parkımız mevcuttur.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.