Pursaklar Endemik Vadi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
95 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İşletme Yetkilisi
  • ADRES: Protokol Yolu Üzeri Pursaklar/Ankara
  • TELEFON: 444 97 09
  • FAX:
  • TELEFON 2: 444 97 09
  • WEB SİTESİ: www.pursaklarburada.com
  • E-POSTA:
  • SOSYAL MEDYA:
  • DİKKAT!: Hata Bildirmek İçin Tıklayınız
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Protokol Yolu Üzeri Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Endemik Vadi

Bitki çeşitleri, evcil hayvanlar, dinleme spor alanları, çocuk oyun alanları.

Endemik Vadi Nerde?

Endemik Vadi Pursaklar Tebessüm Parkı’nın bittiği yerde, Yediemin Otoparkı olarak bilinen bölgede yer almaktadır. Protokol yolu kenarında Pursaklar-Saray arasında uzanmaktadır. Bir başka tarifle Pursaklar Yıldırımkent Shell Benzin İstasyonunun alt tarafında protokol yolu kenarında diyebiliriz.

Endemik Vadi’ye Nasıl Gidilir?

Endemik Vadi’ye aracınızla ulaşım için navigasyona Pursaklar Endemik Vadi yazarak ulaşabilirsiniz. Dolmuş ile ulaşım için Yıldırımkent dolmuşlarını tercih edebilirsiniz. Otobüs ile ulaşımda 486 Saray – 440 Pursaklar otobüsleri ile gidebilirsiniz. Hatta daha kolay otobüs ile ulaşım için Çubuk – Akyurt – Kalecik otobüslerinden birine bindiğiniz zaman Pursaklar APC Paslanmaz fabrika durağında inerseniz tam Endemik Vadi önünde protokol yolunda sizi indireceklerdir.

Endemik Vadi Hangi Saatlerde Açık?

Endemik Vadi sabah erken saatlerde açılıyor ancak evcil hayvanlarının olduğu alan akşamları 22:00 civarlarında kapanıyor. Yazın yoğum günlerde bu saat esniyor. Oyun alanları, spor alanları ise 7/24 park olarak hizmetinizde.

Endemik Vadi Orman Köy Nerede?

Orman Köy 2023 Kasım ayı itibarı ile Endemik Vadi’nin yeni etaplarından biri olarak yapılmıştır. Tamamen orman temalı yapılan çocuk oyun alanını çocuklarınız çok sevecek. Orman Köy, Endemik Vadi sınırları içinde yer almaktadır.

Endemik Vadi’de Ne Var?

Endemik Vadi bünyesinde yüzlerce bitki türünü bulabilirsiniz. Ayrıca onlarca evcil hayvan türünü de burada görüp keşfedebilirsiniz. Oturma ve dinlenme alanında belediye tarafından ücretsiz çay ve su ikramları mevcuttur.

Endemik Vadi Paralı Mı?

Endemik Vadi Pursaklar Belediyesi bünyesine aittir ve tamamen ücretsiz bir alandır. Hatta ücretsiz çay ve su bile ikram edilmektedir. 🙂

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.