Pursaklar Ev Eşyan – www.evesyan.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,077 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 20:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Saray Cumhuriyet Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:1/A Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ev Eşyan – www.evesyan.com

NERA AVM Ev Tekstili & Mobilya

Sektörde 30 yılın üzerinde birikim ve tecrübeli kurucu ekibi ve özellikle yenilikçi bir marka hedefiyle 2020 yılında kurulan NERA AVM Ev Tekstili & Mobilya (NERA AVM), yaptığı nitelikli yatırımların ve güçlü e-ticaret altyapısının yanı sıra benimsediği kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle kısa sürede sektördeki öncü firmalar arasında saygın yerini almayı hedeflemektedir.

Yerel olarak olduğu gibi ulusal ve uluslararası pazarlarda da en deneyimli firmalar kategorisinde yer alan firmamız, yenilikçi, modern, fonksiyonel ve en güncel trendleri siz değerli müşterilerine sunmayı ilke edinmektedir.

Sürekli yenilenen ve gelişen mağazacılık anlayışımız, internet üzerinden reklam & tanıtım ve alış-veriş imkânları ile bölgemizin ve Ankara’nın olduğu kadar Türkiye’nin 81 ili ve Dünyanın değişik ülkelerindeki “mutlu müşteri” halkamızı genişleterek büyümekteyiz. Çok iyi biliyoruz ki mutlu müşteri en iyi tanıtım ve biricik zenginlik kaynağımız ve değerimizdir.

NERA AVM olarak her zaman yenilikçi düşünerek ve müşteri talepleri ile önerilerini ciddiyetle dikkate alarak sektöre yön vermek, istek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek heyecan kaynağımız ve önceliğimizdir.

  1. Vizyonumuz

Değişimde süreklilik ve en iyi kalite-maliyet dengesi anlayışıyla NERA AVM’yi ev tekstili ve mobilya sektöründe dünya markası haline getirmek.

  1. Misyonumuz

Yenilikçi müşteri beklentilerine hızlı cevap veren, tüm yaşam alanlarına güven, kalite ve değer katan, bireysel bakışları, kültürel zenginlikleri ve tercihleri yansıtan nitelikli ürün, model ve tasarım çeşitliliği ile tüketici memnuniyetinde belirleyici ve farklı olmak.

  1. Değerlerimiz

Müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi ve rekabetçi temel değerlerimiz doğrultusunda hizmet, konfor ve ekonomik katma değer üretmek.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.