Pursaklar İLKA İslami İlimler Kız Akademisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
464 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 20:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar İLKA İslami İlimler Kız Akademisi

Toplumun yarısını kadınlar oluşturur. Diğer yarısını da onlar eğitir, yetiştirir; Bu gün mevcut okullarda kızlarımız, dinimizin talep ettiği sıhhatte ve ortamda bir eğitim görememektedirler.
Okul ortamlarındaki yozlaşma, öğretmen kalitesindeki genel düşüş, hedefsizlik, sosyal medya ve internetin meydana getirdiği tahribatla birleşince, toplumu inşa edecek bir neslin buralardan yetişmesini beklemek imkânsızlaşmaktadır.
Evlerde artık sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanamıyor. Cep telefonlarını ellerinden düşürmeyen ebeveynlerin çocuklarına nasihatleri tesir etmiyor. Böyle olunca, sürekli kullanılan elektronik aletler yüzünden, çocukların da ders çalışmaya, kitap okumaya bir türlü vakti kalmıyor.

O Halde Yarının Anneleri, Toplumun Mimarları Nasıl Yetişecek?

İLKA İslami İlimler Kız Akademisi, çok yönlü eğitimi ile okuyan, araştıran, fikir üreten, medeniyetimizin değerlerine sahip çıkan, çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerde yeterlilik  sahibi, ümmetin derdiyle dertlenip çözümler üreten, geleceğin inşasında önemli roller alacak bir nesil yetiştirmeyi  amaçlayan lise çağındaki kızlara yönelik bir eğitim kurumudur.
 İLKA İslami İlimler Kız Akademisi, İslam’ın rehberliğinde yarının öncü ve örnek şahsiyetleri olmaya talip olan, Kur’an-ı Kerim’in ışığında ve sünneti seniyyenin izinde yaşayarak kulluk ve sorumluluk bilincine sahip toplumun bireylerini yetiştirmeyi hedeflemektedir.
İLKA İslami İlimler Kız Akademisi, tarihini yorumlayabilen, geleceğini planlayabilen, hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen, yaşadığı anın gerekliliklerini yerine getiren bilinçli,  şuurlu ve nitelikli insanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
İLKA İslami İlimler Kız Akademisi, 8. sınıfı bitiren kız öğrencilerin, liseye açık öğretimde devam ederken, nezih bir ortamda,
Arapça, İslami İlimler, Okul Derslerine Destek, Kişisel Gelişim dersleri , Sosyal ve Kültürel Projeler , eğitim seminerleri ve konferansların yapıldığı, MEDENİYET VAKFI’na ait bir eğitim kurumudur.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.