Pursaklar Koçoğlu İnşaat ve Mekanik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
111 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 18:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Koçoğlu İnşaat ve Mekanik

Koçoğlu Ltd. Şti. 1997 yılında faaliyetlerine Ankara merkez ofisinde başlamıştır. Sektörde lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taah-hüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönemitm anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşmektedir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenmektedir.

Yönetimi ve çalışanları, doğrultudan, kaliteden ödün verme-yen, dürüst, öz verili çalışmayı, ekonomik, teknolojik ve hızlı bir şekilde iş bitirerek müşteri memnuniyetini sağlama, güvenilir firma imajını sürdürmek, ulaşılabildiği değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerini yakından takip ederek, her türlü teknolojik gelişmeleri uygulayarak, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda esnek bir anlayışı ilke edinerek müşteri memnuniyetini sağlamak kalite felsefemizdir.

Türkiye’nin her yerinde; birçok projeyi gerçekleştiren firmamız kısa süre içerisinde Türkiye’de taahhüt alanında kendisine iyi bir yer edinmiş, deneyimli, dinamik yapısı ve üretim kalitesiyle; En¬düstriyel Tesisler, Fabrikalar, Konut İnşaatları, Restorasyon İşleri, Ticaret Merkezleri, Oteller, Banka Tadilat İşleri, Arıtma Tesisleri, Alt Yapı İşleri ve özellikle Hastane Tesisatları olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Başlangıçta yurt içinde kamu kuruluşlarına, bina ve altyapı projeleri ile hizmet veren firmamız, 2004 yılından itibaren kalite anlayışını yurt dışına taşıyarak, bilgi birikimi, doğru tasarımı, teknolojik yeterliliği ile sektörünün lider kuruluşları arasında yer almıştır. Kaliteli imalatı daima ön planda tutan firmamız sürekli gelişimi misyon edinmiştir.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.