Pursaklar Koru Öğrenci Kurs Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,372 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mahallesi Avcılar Sokak No:5 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Koru Öğrenci Kurs Merkezi ve Yaz Okulu

 

Koru Kurs Merkezi, Öğretmen Rahşan AŞILIOĞLU ve Öğretmen Bülent AŞILIOĞLU tarafından 2012 yılında Ankara ili Pursaklar ilçesinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

2017 yılında Ankara ili Mamak ilçesi Cengizhan Mahallesinde şubesini açmıştır.

Kurs Merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir kurumdur, denetimleri milli eğitim bakanlığı müfettişleri tarafından yapılmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne eğitimin başarısındaki sırrın çocuğun mutluluğunda gizli olduğuna ve çocuk eğitiminde en önemli koşulun sevgi olduğuna inanarak yola çıktık. Bu inançla hep şu sözü söyledik ‘‘Amacımız sabahları güler yüzlü karşılamak, gün boyu sevgi ile kucaklamak ve akşam eve mutlu çocuklar göndermektir.’’

Eğitim sisteminin genel olgusu çalışmak, bilgileri doğru ortamlarda, doğru zamanlarda öğrencinin seviye sistemine göre verebilmektedir. Her öğrencinin algılama, kavrama ve öğrenme süreci farklıdır. Bu farklılık da öğrencinin derslere duyduğu ilgiyi farklılaştırmaktadır.

Daha verimli bir çalışma ortamı yatmak amacıyla sınıf mevcutlarımızı 8 kişi ile sınırladık,  bununla birlikte her çocuğun bir değer olduğunu benimseyen güler yüzlü, profesyonel, formasyon eğitimi almış personelimiz ile sevgi dolu, sıcacık, mutlu bir sinerji oluşturduk.

Sosyalleşmek öğrencilerimizin ufuklarını genişletecek, onların başarılarını ortaya çıkaracaktır.

Kurs Merkezimizin amacı okul saatleri dışında öğrencilerimizin aileleriyle bir arada olana kadar geçen zamanda okul derslerinin takibini yapmak, ödevlerin yapılmasında destek sağlamak, ek ders imkanları ile eksik konuları tamamlamak, okul sınavlarına hazırlamak, aylık deneme sınavları ile hem test tekniğinin hem de bilgilerinin tazeliğini sağlamak, performans – proje ödevlerinin sağlıklı, bilinçli olarak hazırlamak ve öğrencilerimizi sosyal – kültürel ve sportif faaliyetlerle eğitimlerini tamamlamaktır.

Çocuklarımız temiz ve kaliteli bir ortamda eğitimlerini tamamlarken sıcacık ev yemekleriyle dengeli beslenecekler ve güvenli servis hizmetimiz ile evlerine döneceklerdir.

Dileğimiz, sizlerle el ele vererek en değerli varlığımız olan çocuklarımız için en iyi eğitimi sağlayabilmektir.

 

 

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.