Pursaklar Leventoğlu Nakliyat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
617 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 22:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Leventoğlu Nakliyat

Uzun yıllar önce genç ve dinamik bir ekip ile kurmuş olduğumuz Leventoğlu Nakliyat firmamız sunduğu kaliteli hizmet ile kısa zamanda sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. Ardından ise gelen taleplerin hızla artmasıyla da büyümeye ve gelişmeye önem vermektedir. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ise Ankara ilimizde yaşayan kişilerin olduğu gibi çevre illerde yaşayan kişilerinde nakliyat ihtiyacının kısa sürede karşılanmasını sağlamakta olduğumuzdur. Geniş ve deneyimli ekipler ile hizmet vermekte ve müşterilerimiz için hızlı çözümler sunmaktayız. Planlı olarak çalışmakta ve size en uygun olan günü belirlemekte ve oluşturduğumuz planı yetkili arkadaşlarımızın denetiminde gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir olmanın önemli olduğunu bilerek verdiğimiz sözlerde durmaktayız. Nakliyat için belirlediğimiz sürenin aşılmaması ile gereksiz zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiği zamanlarda bunun sizler için stres ve yorgunluk nedeni olmasını Ankara şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile Ankara içinde olan taşınmalarınızın aynı gün içinde tamamlanması ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunmaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve bu şekilde eşyaların maksimum koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Eski adreste topladığımız eşyaların yeni adresinize nakliyesinin tamamlanmasının ardından ise burada isteğinize göre yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız. Geliştirdiğimiz modern nakliyat yöntemleri ile eşyalar zarar görmeden ve yorulmanıza gerek kalmadan taşınmanızı sağlamaktayız.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Başkentimiz olan Ankara ilimizden kimi zaman farklı bir şehre taşınmanız gerekebilmektedir. Bu durumda ise sizlere Ankara şehirler arası nakliyat hizmetimizi sunmaktayız. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine sorun yaşamadan kısa sürede taşınmanız firmamızı tercih etmeniz ile mümkün olacaktır. Nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde bunun için büyük bütçeler ayırmanıza gerek bırakmamaktayız. Düşük kar marjı ile çalışan bir firma olarak her müşterimiz için bütçesine uygun özel çözümler üretmekteyiz. Deneyimli ekiplerimiz eşyaları nakliye için hazırladıktan sonra kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlara yüklenmektedir. Bu şekilde uzun yolda eşyaların olumsuz hava şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajlarını sunmakta ve bütün müşterilerimize ücretsiz sigorta desteği vermekteyiz.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.