Pursaklar Murat Olgu Yapı Denetim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
758 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mahallesi Belediye Caddesi Üçhisar AVM No:14/58 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Murat Olgu Yapı Denetim

Ülkemizdeki yapı denetim hizmetlerinin 595 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile özel denetim kuruluşları tarafından yürütülmesinin gündeme gelmesinden itibaren yapı denetim sektöründe bir fiil çalışan olarak kazandığımız tecrübelerimizi 08.03.2003 tarihinde Murat Olgu Yapı Denetim Ltd.Şti. ni kurarak denetim sektöründe deneyimli teknik kadromuzla daha ilkeli bir şekilde sektördeki yerimizi aldık. Şirketimiz 13 Temmuz 2001 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkındaki Kanun hükümleri doğrultusunda T.C.Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı Denetim Komisyonunun 397  sayılı dosya numarası ile Denetim Faaliyeti Belgesi almıştır.

Şirketimiz; Konut, Sanayi Yapıları, Ticaret Merkezleri olmak üzere İnşaat sektöründeki tüm yapı projelerini denetleyecek deneyim ve donanıma sahip olup 2003 yılından günümüze kadar 1.450.000 m2 ´ye yakın inşaat denetlemiştir.

Hedefimiz 4708 sayılı Yapı Denetim Yasasındaki amaç, kapsam görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak, uzmanlık konularımızda disiplinli çalışarak, her türlü kontrol görevimizde otoriteyi tesis etmek, kaliteli hizmeti sunarak denetlediğimiz yapıya yasalara uygun katkı sağlamaktır.

Yapı sahiplerini inşaatın her safhasında TSE standartlarına uygun malzeme kullanma konusunda bilgilendirmeyi, yapılan işin kalitesinin standartların da üzerinde olmasını hedefleyen, ekip ruhuna sahip personeli şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkında Kanun ülkemizde yeni bir dönemin başlangıcı olmuştur. Amaç, Kapsam ve Tanımlar bölümünde “Bu Kanunun amacı; can ve mal güvenliğini teminen, imar planına, fen, sanat ve sağlık kurallarına, standartlara uygun kaliteli yapı yapılması için proje ve yapı denetimini sağlamak ve yapı denetimine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.” cümlesi ile başlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurulan MURAT OLGU YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. Ankara ilinde faaliyet göstermektedir.

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olacağımıza, insanlarımızın yapılarda doğal afetlerden endişe etmeden, huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.