Pursaklar Özel Sema Ezer Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,992 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sema Açıkalın Ezer
  • ADRES: Fatih Mahallesi Dergah Sokak No:4 Pursaklar/Ankara
  • TELEFON: 0312 328 49 99
  • FAX: 0312 328 49 99
  • TELEFON 2: 0541 328 49 99
  • WEB SİTESİ: www.pursaklarburada.com
  • E-POSTA:
  • SOSYAL MEDYA:
  • DİKKAT!: Hata Bildirmek İçin Tıklayınız
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fatih Mahallesi Dergah Sokak No:4 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Özel Sema Ezer Anaokulu

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI’ na bağlı Kreş ve Gündüz Bakım Evi olarak faaliyet gösteren kurumumuz 1 Haziran 2016 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine geçmek üzere kapanışını vermiş ve aynı 2016-2017 Eğitim Öğretim dönemine Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde ÖZEL SEMA EZER ANAOKULU olarak yer almıştır.

Dolayısıyla yeni dönemde velilerimiz devlet teşviğinden de yararlanabileceklerdir. Normal eğitim öğretim programı 1 Eylülde başlayıp 30 haziranda sona ermektedir Yaz döneminde ise yaz okulu formatında eğitim öğretime devam edilmektedir Ankara’nın Pursaklar ilçesinin en çok tercih edilen Kreş ve Anaokulu olan kurumumuza 2- 6 yaş grubu çocuklar kabul edilmektedir.

Eğitim kadrosunun deneyim ve tecrübelerini anne şefkati ile birleştiren kurumumuz geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın beden, zihin, ruh ve ahlak gelişimlerini top yekün geliştirmeyi temel amaç edinmiştir. Manevi eğitim programımız, değerler eğitimi derslerimiz ile çocuklarımızın ruhi ve ahlaki gelişimini, spor derslerimiz ile beden gelişimini, mental aritmetik ve zihinsel gelişim programımız ile de yavrularımızın zihinsel gelişimlerini artırıyoruz.

Daha dikkatli, daha konsantre olabilen, hayal gücü, görsel hafızası ve muhakeme kabiliyeti daha güçlü çocuklar olmaları temel hedefimizdir. Kreş ve anaokulumuzda çocuklarımıza çağın gerektirdiği, modern eğitimin yanında, değerler eğitimi, karakter eğitimi, din kültürü ve ahlak bilgisi eğitimleri de verilmektedir. Kreş ve anaokulumuzda ZİGEM ingilizce Eğitim programı ile çocuklarımız yabancı dil konusunda haftada 5 kelime öğrenmektedir ZİGEM (ZİHİNSEL GELİŞİM MERKEZİ) olan anaokulumuzda Mental Aritmetik dersleri çocuklarımıza ücretsiz olarak kendi uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Çocuklarımızın AKIL- BEDEN- RUH gelişimleri temel ve vazgeçilmez önceliğimizdir. Milli eğitim müfredatının yanında zeka oyunları dikkat çalışmaları, su doku , tangram, akıllı eşleştirme gibi zihinsel etkinlikler ve mental aritmetik dersleri ile çocuklarınızın AKIL-ZİHİN gelişimleri güçlendirilmektedir Tekvando ve Jimnastik dersleri ile sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmaları ve güçlü bireyler olmaları hedeflenmektedir. değerler eğitimi dersleri ile değerleri artırılmakta Kuranı kerim ve hadis dersleri ile ruh dünyalarına dokunulmaktadır. Ankara’daki diğer eğitim kurumlarından farklı olarak kurumumuzda zihinsel gelişim programı uygulanmaktadır. Okulumuza 2-6 yaş grubu çocukların kabul edilmektedir Çalışan annelerimiz için sabah 7 den itibaren kurumumuz hizmet vermeye başlamaktadır.

 

 

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.