Pursaklar Palikarya Çiftliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
973 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 19:00
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yuva Mahallesi Küme Evleri No:458 Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Palikarya Çiftliği Kahvaltısı

KÖY KAHVALTISI MENÜSÜ;

Endüstriyel hazır gıda ürünlerinden sıkılan herkesin kendini bulabileceği yelpazesi geniş sunumlarla haftasonları sevenleriyle buluşuyor.  Köy peynirleri, organik yumurtaları, karakovan balı ve en önemlisi anne

gözleme-pişileri ile hem eğlenceli hem doyurucu bir alternatif oluyor. (Servis saatleri;08:30-13:00)

MANGAL MENÜSÜ;

Misafirlerimiz güzel ve yorucu bir günün ardından karınlarını çeşitli et-tavuk ürünleriyle doyurabilecekleri kendin pişir,kendin ye piknik alanları ve mangal imkanlarıyla hizmetinizde. (Servis saatleri;13:00-19:00)

AT TURLARIMIZ;

Yarım saatlik kısa ve 1 saatlik uzun doğa turlarımızla binicilik yeteneklerinizi geliştirken ruhunuzu sakinleştireceksiniz. 

OYUN ALANLARIMIZ;

Çiftliğimiz içerisinde bulunan keçi, tavuk,at,  kaplumbağa, güvercin, tavşan, kedi, köpek ve hergün sayısını artırmak istediğimiz hayvan dostlarımızla tanışma imkanı sunuyoruz. Oyun ablamız eşliğinde çocuk misafirlerimizin doğal hayata alışacağı ve  hayvan sevgisi kazanacağı keyifli saatler onları bekliyor. 

GRUP ORGANİZASYONLARI;

Doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerinizi kutlayacabileceğiniz ve fotoğraf çekimleri yapabilceğiniz misafire yönelik organizasyonların düzenlenebildiği hobi bahçesi ortamı. 

ORGANİK PAZARIMIZ;

Kendi bahçelerimizden topladığımız domates, salatalık, vişne gibi ürünleri keçi sütü, bal ve köy yumurtalarımızı aynı tezgahta bulabileceğiniz, bizi özlemeniz için güzel bir neden. 

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.