Pursaklar Sitare Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,683 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 22:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mahallesi Şehit Ahmet Edem Caddesi No:11/C Pursaklar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Sitare Halı Yıkama

 

Halı Yıkama

Halılarınızı teslim alma işlemi nasıl ilerliyor? Bizi arayarak sorularanıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Randevunun ardından adresinize ekibimiz yönledirilecektir. Ekibimiz muhtemelen randevu saatinde orada olacaktır ama herhangi bir aksaklık durumunda sizinle iletişime geçeceğimize emin olabilirsiniz. Ekibimiz halılarınızı teslim almaya geldiğinde halılarınız türüne göre sayılır, adresinizin, telefon numaranızın, isminizin, yer aldığı bir makbuza işlenir bu makbuzun bir kopyası size verilir böylece halılarınız teslim alınır. Halılarınız teslim alındıktan sonra halının size ait olduğunu belirten suya dayanıklı kağıtlar her halınızın üzerine tek tek sabitlenir ve araca yüklenir. Araca yüklenen halılar diğer müşterilerimizin yolunu tutar. Gün sonunda fabrikamıza getirilerek ertesi gün gerçekleşecek yıkama işlemini bekler. Halılarınız alındığı günün ertesi günü kesinlikle yıkanmaya başlanır bu bazı durumlarda (taşıyıcı aracın planlanan zamandan önce dolması gibi) erken de gerçekleşebilir.

HALILARINIZ NASIL YIKANIR ?

Halılar asla diğer bir müşterinin halısıyla yıkanmaz. Halılar müşteri numarasına göre yıkama alanına serilir müşteri notlarına bakılarak özel işlem uygulanacak halılara özel işlem uygulanır. Halılara genel bir gözle kontrol işlemi uygulanarak, halılar üzerindeki lekeler tespit edilir lekeye özel deterjan uygulanır. Daha sonra halılarınız mec makinaları ile dakikada 1200 devir ile fırçalanır, bu cihazları kullanma sebebimiz tam otomatik cihazlar gibi körükörüne işlem yapmıyor olmasıdır. Bu cihazlarla hem genel halı temizliği sağlanmakta hem de bölgesel temizlik sağlanmaktadır, daha sonra halılarınız durulanır köpüğü elde alınır lekelerin geçip geçmediği tekrardan çıplak gözle kontrol edilir eğer leke devam ediyorsa daha yoğun deterjanla tekrardan yıkanma işlemine sokulur. Halılar temizlenmişse bir sonraki aşamaya geçilir. Halılarınız son olarak dakikada 3600 devirle ortalama 1.5 dakika santrifüj yöntemi ile halılarınız suyundan arındırılır (santrifüj süresi halının su tutma özelliğine göre değişiklik gösterir). Halılarınız artık temizdir yazın 2 gün kışın 5 gün olmak üzere nemi ve ışığı kontrol altında olan ve asla güneş görmeyen bir ortamda kurutulur.

UYARI! Kurutma işlemi bitmeden halıların güvenliği açısından halılarınız asla teslim aşamasına getirilmez, bunun sebebi halılarınız teslim edilirken poşetlenirler ıslak bir halı poşetin içinde küflenebilir.

TESLİM EDİLME;

Kuruma işleminden sonra, halılarınız elde paketlenip teslim edilme sırasını bekler sırası geldiğinde sizinle iletişimi geçerek adresinizde bulunup bulunmadığınızı, teslim alıp almayacağınız sorarız siz istediğinizde getiririz. Halılarınızı teslim ettiğimizde hem sizin iç rahatlığınız hem de bizim iç rahatlığımız için sizden en kirli 1-2 halınızı açarak gözle kontrol sağlamanızı isteriz.

UYARI! Teslim alınan halılarınızı asla poşet içerisinde bekletmeyiniz poşette bekletilen halılar kısa sürede küflenmeye başlayabilirler.

 

 

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi Bizi arayarak koltuk yıkama ve diğer işlemlerimiz hakkında sorularınıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Randevu zamanı bölgenizin ekibine bildirilir ekip gelmeden önce müsait olduğunuza dair bir teyit alacaktır. Tabii ki yıkama işlemini bir başka zamana erteleyebilirsiniz ekibimiz muhtemelen zamanında gelecektir ama aksaklık olduğunda da size bilgi verecektir. Sizden beklentimiz ekibimiz geleceği zamanda halılarınızI kaldırmanız ve koltuklarınızın çevresini en az yarım metre kadar boşaltmanız. Ekibimiz geldiğinde koltuk üzerinde toz dışında var olan lekeleri bildirmeniz yararınıza olacaktır çünkü o lekeler için ayrıca ek bir yıkama işlemi gerekli olabilir. Ekibimiz gerekli görürse öncelikle bildirdiğiniz lekeler üzerinde temizleme işlemi uygulayıp koltuğu deterjanla fırçalayacak daha sonra koltuk üzerindeki suyu 4000 watt gücünde bir cihazla koltuk üzerindeki kiri derinlemesine temizleyecektir. Gerekli görülmesi durumunda yıkama işlemi tekrar edilecektir.

UYARI! Koltuk kurumadan üzerine hiçbir cisim koymamalı ve oturmamalısınız bu gibi durumlar koltuk üzerinde leke oluşmasına sebep olacaktır.

 

 

Stor, Zebra ve Tül Perde Yıkama

Bize ulaşıp teslim alınma zamanı belirlendiğinde gelmeden önce sizi arayacağız sizden ricamız perdeleri sökme işlemini kendi imkanlarınız ile gerçekleştirmeniz, bunun dışında perde sökme işlemini ekibimiz gerçekleştirmeyecektir. Maalesef bazı perdelerin söküm ve takım işlemi sıradışı olabiliyor veya perde hassas olabiliyor.

UYARI! Lütfen ekibimizden perdenizi sökmelerini istemeyiniz.

 

 

Yorgan Yıkama

Yorgan teslim alma işlemi nasıl ilerliyor? Bizi arayarak sorularanıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Muhtemelen belirlenen zamanda adresinize ulaşırız ama aksaklık olması durumunda sizi bilgilendiririz.

Yorganlarınız nasıl yıkanır?

Yorganlarınız teslim alınma zamanından itibaren 24 saat içerisinde yıkama işlemine alınır. Yorganlarınıza öncelikli olarak sizin belirttiğiniz önemli lekelere göre özel solüsyonlarla bölgesel temizleme işlemi uygulanır. Lekelere özel solüsyon uygulandıktan sonra yorganlarınız yıkama işlemine girer bu işlem yorgan türüne göre yapılan genel bir temizlik safhasıdır. Son olarak yorganlarınız düşük devirde yorganınıza zarar vermemek kaydıyla santrifüj yönntemi ile sularından arındırılır. Yorganlarınız ışığı ve nemi sürekli kontrol edilen bir ortamda kurutulur.

Teslim edilme Yorganınız kuruduktan sonra size, ücret ve yorgnın durumu hakkında bilgi veririz ve yine sizin istediğiniz zamanda teslim edilmek üzere poşetlenir(teslim süresi uzunsa poşetleme işlemi ertelenir). Zamanı geldiğinde ürünü size teslim ederiz.

 

 

Overlok

Halılarınızı teslim alma işlemi nasıl ilerliyor?
Bizi arayarak sorularanıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Randevunun ardından adresinize ekibimiz yönledirilecektir. Ekibimiz muhtemelen randevu saatinde orada olacaktır ama herhangi bir aksaklık durumunda sizinle iletişime geçeceğimize emin olabilirsiniz. Ekibimiz halılarınızı teslim almaya geldiğinde halılarınız türüne göre sayılır, adresinizin, telefon numaranızın, isminizin, yer aldığı bir makbuza işlenir bu makbuzun bir kopyası size verilir böylece halılarınız teslim alınır. Halılarınız teslim alındıktan sonra halının size ait olduğunu belirten suya dayanıklı kağıtlar her halınızın üzerine tek tek sabitlenir ve araca yüklenir. Araca yüklenen halılar diğer müşterilerimizin yolunu tutar. Gün sonunda fabrikamıza getirilir.

Halılarınız nasıl oveloklanır?
Halılarınızın kenarlarını kenara en yakın yerlerinden kenara paralel olacak şekilde keseriz (buradaki amaç hasarlı bölgeyi en az kayıpla ortadan kaldırmak) daha sonra halınızın rengine uygun renkte bir ip ile halınızın kenarı üzerinde dikiş atarız bu dikişler oldukça biribirine yakın atılmaya çalışılır ki halınızın kullanım süresi uzun olsun, overlok işlemi halınızın diğer kenarları içinde tekrar edildikten sonra dilediğiniz ek bir hizmet varsa (halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama gibi) onlar gerçekleştirilir. Talep ettiğiniz işlemler gerçekleştirildikten sonra ürünlerin size teslimi aşamasına geçilir.

Teslim edilme;
Talep edilen hizmetler yerine getirildikten sonra, sizi ücret hakkında bilgilendirilirsiniz, müsait olduğunuz zamanda da ürünleriniz teslim edilir. Güle Güle kullanın.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ankara Halı Yıkama 16 Haziran 2020 12:05 CEVAPLA

    Ellerinize sağlık memnunum

  • Sema Aksüt 30 Temmuz 2020 11:48 CEVAPLA

    Saray Yaşamkent Sitesi 1 den halılarımı verdim bugün size ,verirkende söylemeyi unuttum,bir ricam olacak lütfen halılarımın kenar dikişlerinin overlok yerlerinin zarar görmemesini istiyorum halılarım yeni çünkü,eski halılarımda başka bir firma da böyle bir sıkıntı yaşadık o nedenle rica ediyorum sizden dikkat edilirse sevinirim,hayırlı işler.