Pursaklar Star Temizlik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
409 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 20:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Star Temizlik

Firma olarak uzun yıllardır ilimizde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf kalitede temizlik ürünlerimizle her türlü teknolojik imkanlara sahip bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden her türlü leke ve kokudan arındırıyoruz. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamayı prensip haline getirmiş bir firma olarak sizlerin huzurundayız.

Temizlik firması olarak temizlik konusunda iddialıyız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi hizmetleri sağlamaktayız. Kaliteli hizmet vermeyi görev edinmiş bir firma olarak inşaat sonrası temizlik,ev ve villa temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,temizlik işlemlerini itina ile yerine getirmekteyiz. Ayrıca inşaat sonrası temizlik hizmetlerini de sürdürmekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanda sizlerin sağlığını da ön planda tutarak işlemlerimizi tamamlıyoruz. Daha huzurlu ve hijyenik bir ortam için anlamlı dokunuşlar yapıyoruz. Firmamız bölgede etkin faaliyet göstermiş ilk günden beri kesintisiz bir şekilde hizmetlerine devam etmiştir. Bugün titizlik ve istikrarla aynı şekilde yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimiz için üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmenin mutluluğunu her hizmetimizde yaşamaktayız. Sektörümüzdeki teknik ve teknolojik gelişmeler, hizmet verdiğimiz bölgede müşterilerimizin talep ve beklentilerini dikkate alarak yürüttüğümüz hizmet politikamızla üstün başarı sağlamış bir firma olarak huzurunuzdayız. Firmamız müşterilerinin bütçesine hitap eden uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermektedir.

  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Ev ve Villa Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • İ

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.