Pursaklar Uzman Belgelendirme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
165 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
HİZMET SAATLERİ 08:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Uzman Belgelendirme

Uzman, ülke sathında “Belgelendirme ve Denetim” hizmeti veren, ülkemizin lider kuruluşlarından biridir. Ana faaliyet konusunu oluşturan “Belgelendirme ve Denetim” faaliyetlerini, destekleyen, “Kalite Sistemleri Oluşturulması” ve” Eğitim” hizmetleri de Uzman’in yetenekleri arasındadır.
Yönetim sistemleri konusunda 15 yıldan fazla tecrübeye sahip kurucu ve yöneticileri başta olmak üzere alanında yetkili, üst düzeyde yetişmiş, nitelikli, sektörel tecrübeye sahip, denetim, teknik uzman ve eğitmen kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Uzman; hizmetlerini, bağımsızlık ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak, yasaların gerektirdiği standartlar çerçevesinde müşteri şartlarına uygun, gerçekçi yöntemlerle uluslararası kapsamda en geniş ve güvenilir akreditasyon imkânı sunmaktadır.
Uzman, bünyesinde oluşturduğu “Uzman Akademi” ile, sunduğu belgelendirme sistemlerini, ayrı ayrı olarak, meslek profesyonellerine, müşterilerine ve öğrencilere farklı format ve içeriklerde, sertifika programları ve seminerler biçiminde aktarmaktadır.
Uzman, müşterilerine, “Yönetim Sistemleri Belgelendirme”, “CE Belgelendirme”, “Ürün Belgelendirme” ve “Eğitim Hizmetleri” olarak farklı alanlarda hizmetler sunmaktadır. Söz konusu hizmetler, hem firmanıza, hem de marka ve ürünlerinize yönelik olarak sunulmaktadır. Uzman tarafından sağlanan söz konusu hizmetler neticesinde şirketinizin farkındalığı ve kalifikasyonu yükselmekte, pazardaki rekabet şansı artmaktadır.
Uzman, doğaya saygıyı, sektörel ve ulusal gelişimi, müşterilerinin gelişim sürekliliğini, insana yatırımı ve yaşam boyu eğitimi kendine amaç edinmiştir.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.