Pursaklar WaterTürk Su Arıtma Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
291 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 20:30
HİZMET SAATLERİ 10:00 - 19:00
HİZMET BÖLGESİ ANKARA
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Merkez Mahallesi Belediye Caddesi No:19/C Pursalar/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2010 Yılında kurulan şirketimizde WaterFresh su arıtma cihazıyla 10 binlerce müşterimizi sağlıklı su ile buluşturduk. 2019 yılı itibariyle bünyemize aldığımız WaterTürk markasıyla hizmet vermekteyiz.Ürünlerimiz Antalya’da dev üretim tesisinde üretilmektedir.
Hayatımızın olmazsa olmazları vardır. Bu olmazlar insanın hayati idamesini sağlar. Bu idamelerin başında da su gelir. İnsanın vücudunda en önemli ihtiyaçtır. Geçmişten bugüne bütün insanlık suyun temizini arar olmuş ve en temiz hangi su ise onu tercih etmiştir. Yapılan araştırmalara göre su insanı tehdit eden unsur arasından altıncı sırada yer almaktadır. Günümüzde birçok hazır su satan markalar var. Ancak hazır suya çok para vermek yerine, sizin için musluğunuzdaki suyu arıtarak sizlere sağlıklı su yapmak istedik. Bunun için son teknoloji aletleri ve malzemeleri kullanarak WaterTürk ile sizlere hizmet vermeye başladık.
Peki hiç düşündünüz mü neden hazır su yerine su arıtma cihazı kullanmalıyız? Sağlık insan açısından para ile elde edilemeyen, istenildiğinde maalesef tedavisi mümkün olmayan bir sorundur. WaterTürk olarak sizlere “Sudan sebeplerle sağlınızdan olmayın” sloganı ile bu konuya açıklık getirme gereği duyduk.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.