Pursaklar Zarafetin Giyim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
194 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
HİZMET SAATLERİ 09:00 - 20:00
HİZMET BÖLGESİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Saray Zarafetin Giyim

2020 yılında Ankara, Pursaklar’da kurulan şahıs firmamız, e-ticaret alanında çok geniş ürün yelpazesi ile kalite ve uygun fiyat politikasından ödün vermeden sizlere hizmet etmekten gurur duyar.

Geçmişinde ağırlıklı olarak yazılım geliştirme faliyetlerinde bulunmuş ve bu tecrübelerini müşterilerine aktarmak ve başarılı bir aile olma yolunda ilerlemek için gayret sarfetmiştir.

Yazılımdan gelen tecrübesini perakende sektöründe de genişletmek için çeşitli e-ticaret faliyetlerine girmeye başlamıştır. E-ticaretten elde ettiği bu tecrübeyi de müşterilerine ulaştırmaktan memnuniyet duymaktadır.

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” amacını tutkuusu haline getirmiştir.
Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Vizyonumuz ;
Ülke çapında en iyi müşteri memnuniyetini sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş coğrafyalara açılmaktır.

Misyonumuz ;
Hedeflerimize ulaşma yolunda, güncel bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmaktır.

ÜRÜN / HİZMET

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.